DEKORACE

Vypalovací obtisk na porcelán, sklo či keramiku. Obtisky tiskneme ve CMYKU (technologie čtyř barev, kdy se natiskne vícebarevná předloha, a lze tak dosáhnout jakýchkoliv odstínů, přechodů), ale i přímými barvami (libovolný počet Pantone barev). Obtisky prochází teplotním výpalem v našich pecích v rozmezí od 250 - 750 °C.


Tisky na VV 750°C

Velmi dobrá mechanická odolnost vhodné do kaváren nebo do gastro provozů. Omezená barevná škála a přesnost dle pantone. Pouze  lesklý povrch tisku. Možnost aplikace dovnitř, ven, na ouško, či jako spodní značka. 

Každý hrnek je originál. Obtisk se výpalem na 750°C může na každém hrnku trochu barevně lišit. Některé barvy jsou k tomu náchylnější a některé méně a s tím se musí počítat.   


Výpal na NT 175°C

Organické obtiskové barvy v neomezené škále podle vzorníku Pantone. Možnost kombinace s pískováním. Šetrná k životnímu prostředí, vhodná i do potravinářství. Obzvláště vhodné pro dekoraci hydroglazury. Možnost lesklého i matného povrchu obtisku. Použití také magických barev reagujících na teplo a chlad.

Reklamní hrnky s potiskem jsou jedním z nejpopulárnějších, a nejúčinnějších způsobů vytváření image firmy a budování vztahů se zákazníky. Vliv keramiky a porcelánu reklamy je založena především na jejich praktičnost a použitelnosti - hrnky, šálky a sklenice jsou nezbytnou součástí vybavení každé domácnosti a na pracovišti. Síla reklamních hrnků s potiskem - klient používá několikrát denně.


Nabízíme potisk dárkových , reklamních a firemních hrnků jak barvených tak bílých.

Jsme výrobci potisků firemních hrnků blízkosti Prahy. Obtisky jsou technologii kterou můžeme tisknout na ouško, dovnitř hrnku, na dno hrnku, přes okraj hrnku, celopotisk hrnku  Využijte tuto technologii pro odlišení a vytvořte něco speciálního pro Vaše klienty. Hrnky vyrábíme do požadavků našich zákazníků od kusové výroby po velké série. Mezi zákazníky velmi oblíbené. 

KUPUJÍCÍ BERE NA VĚDOMÍ PŘI KOUPI HRNKU S NÍZKOTEPLOTNÍ OBTISKEM:

Hrnky s nízkoteplotnímy obtisky (NT) 

Nízkoteplotní obtisky jsou organická barvy která jsou nezávadná pro styk s potravinami a neobsahuje těžké kovy ani škodlivé látky.

Nízkotepoltní obtisk však zaručuje (na rozdíl od vysokoteplotního výpalu - cca 750°C) vysokou zářivost a jasnost-sytost barev a bližší přiblížení VŠEM odstínům pantone.

U barvy dochází k procesu zrání (vytvrdnutí), proto doporučujeme prvních 6 týdnů opatrnou manipulaci.

Nejsou 100% odolná proti mechanickému oděru, proto ji nedoporučujeme pro každodenní gastro provozy.

Nejvhodnější pro udržení povrchu je ruční mytí.

Nedoporučujeme mýt v myčkách na nádobí pro domácnost.

Doporučená doba mytí je 150 sekund. Do koše v myčce umístíme tak, abychom zabránili mechanickému namáhání (náraz, dotek, poškrábání)

Tvrdost vody 1,3 - 2,5 mmol/l

Teplota vody by neměla překročit 55°C

Používejte mycí a oplachové prostředky, které jsou vhodné pro dekorované sklo

FOTOGALERIE