STŘÍKÁNÍ - HYDROGLAZURA

Hydroglazura je barva ředitelná vodou, jež se na povrch nanáší stříkáním. Následně se barva vypaluje při 170°C. Hydroglazury mají velkou barevnou stálost, výbornou soudržnost s porcelánem i sklem a odolávají nejrůznějším chemickým vlivům, není však 100% odolná proti mechanickému poškození, nebo obarvení jinou látkou. Barevná kolekce obsahuje 12 základních odstínů, které se mohou dále míchat mezi sebou a tím vzniká velké množství barevných odstínů. Barvy mícháme podle Pantone vzorníku. Barvu lze aplikovat jak na vnější tak vnitřní stranu hrnku. 


Nejenom hrnky a skleničky lze obarvit i většina průmyslových výrobků z porcelánu a skla. 

Aplikace:

  1. míchání barvy
  2. ruční nástřik barvy na porcelán, nebo sklo
  3. sušení 
  4. vypalování při 175 C°
  5. zrání

DRUHY HYDROGLAZUR

Do všech druhů hydroglazur se nechá pískovat, bez omezení i veškerá dekorace na nízkoteplotní bázi je možná . Umístění brendu taktéž bez omezení.

Lesklá hydroglazura hladký povrch

Stříbrná hydroglazura hrubší povrch

Matná hydroglazura hrubší povrch

Zlatá hydroglazura hrubší povrch

Matalická hydroglazura hladký povrch 

Neonová hydroglazura matný povrch

Guma hydroglazura jemný matný povrch

Hydrpglazura je kolekce barev s neomezenou škálou, od vysokého lesku až po matné a krycí odstíny, je na vodní bázi, bez obsahu těžkých kovů. Barevné odstíny z této kolekce se nejvíce používá pro dekoraci porcelánu a skla, kde se klade velký důraz na odolnost v myčkách ( cca 400 mycích cyklů ). Kolekce Hydroglazura se nejvíce používá u výrobků ve styku s potravinami, pro kterou má certifikát o nezávadnosti.